• Anna Hultgren Olsen
  • Beate Solvoll
  • Børge Bentsen
  • Caroline Meier
  • Eirik André Nilsen
  • Erling Hilstad
  • Ida Martinsen
  • Julie Bremnes
  • Klaus Klausen Espedal
  • Kyrre Bilben
  • Linn Therese Warem
  • Maiken Johnsen
  • Marte Wiik
  • Marthe Hov Jacobsen
  • Ola Thorud Jacobsen
  • Ove Johansen
  • Siv Dagny Aasvik
  • Stine Frivåg
  • Svein Erik Nicolaysen
  • Trude Knutsen
  • Viggo Johnsen

Ansatte

Vi er 21 ansatte som brenner for å utvikle og støtte næringsliv og kommuner i hele Lofoten og Vesterålen. Du finner oss på Myre, Sortland, Stokmarknes, Andenes, Leknes og Svolvær. Book gjerne møte direkte med en av oss, eller ta kontakt med daglig leder Svein Erik Nicolaisen.

sorter etter stilling
sorter etter kontor
sorter etter bransje
Anna Hultgren Olsen
Senior prosjektleder
Anna Hultgren Olsen
Senior prosjektleder
Anna Hultgren Olsen
Senior prosjektleder
Stokmarknes
952 73 827
anna@egga.no
Beate Solvoll
Senior prosjektleder
Beate Solvoll
Senior prosjektleder
Beate Solvoll
Senior prosjektleder
Myre
402 34 732
beate@egga.no
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Stokmarknes
909 11 131
borge@egga.no
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Sortland
451 81 204
caroline@egga.no
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Svolvaer
952 18 662
eirik@egga.no
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Andenes
936 26 357
erling@egga.no
Ida Martinsen
Senior prosjektleder
Ida Martinsen
Senior prosjektleder
Ida Martinsen
Senior prosjektleder
Sortland
909 10 374
ida@egga.no
Julie Bremnes
Prosjektmedarbeider
Julie Bremnes
Prosjektmedarbeider
Julie Bremnes
Prosjektmedarbeider
Stokmarknes
94841215
julie@egga.no
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Svolvaer
994 91 128
klaus@egga.no
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Leknes
41107038
kyrre@egga.no
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Myre
416 94 578
linn@egga.no
Maiken Johnsen
Senior prosjektleder
Maiken Johnsen
Senior prosjektleder
Maiken Johnsen
Senior prosjektleder
Myre
907 81 702
maiken@egga.no
Marte Wiik
Senior prosjektleder
Marte Wiik
Senior prosjektleder
Marte Wiik
Senior prosjektleder
Andenes
98681067
marte@egga.no
Marthe Hov Jacobsen
Senior prosjektleder
Marthe Hov Jacobsen
Senior prosjektleder
Marthe Hov Jacobsen
Senior prosjektleder
Sortland
976 76 476
marthe@egga.no
Ola Thorud Jacobsen
Prosjektleder
Ola Thorud Jacobsen
Prosjektleder
Ola Thorud Jacobsen
Prosjektleder
Stokmarknes
930 62 005
ola@egga.no
Ove Johansen
Senior prosjektleder
Ove Johansen
Senior prosjektleder
Ove Johansen
Senior prosjektleder
Stokmarknes
938 00 316
ove@egga.no
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Stokmarknes
995 22 025
sivdagny@egga.no
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Myre
92252762
stine@egga.no
Svein Erik Nicolaysen
Daglig leder / CEO
Svein Erik Nicolaysen
Daglig leder / CEO
Svein Erik Nicolaysen
Daglig leder / CEO
Sortland
90 68 77 29
svein.erik@egga.no
Trude Knutsen
Prosjektmedarbeider
Trude Knutsen
Prosjektmedarbeider
Trude Knutsen
Prosjektmedarbeider
Myre
41231134
trude@egga.no
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Myre
971 69 662
viggo@egga.no
Andenes:
Sjøgata 25
8480 Andenes
5. etg
Leknes:
Storgata 105
8370 Leknes
3. etg
Myre:
Storgata 42
8430 Myre
2. etg
Stokmarknes:
Søndregate 34
8450 Stokmarknes
3. etg
Sortland:
Besøksadresse:
Rådhusgata 7
Postboks 389
8401 Sortland
Svolvær:
Besøksadresse:
Skolegata 6
8300 Svolvær