• Aleksander Løkken
  • Amalie Uchenna Odu
  • Anja Fladby
  • Børge Bentsen
  • Caroline Meier
  • Charlotte Røsnes Hansen
  • Erling Hilstad
  • Geir Johnsen
  • Helle Næss
  • Inger Mari Voie
  • Julia Holm
  • Karoline Hol Blomstrand
  • Kine Solbakken
  • Klaus Klausen Espedal
  • Magnus Villadsen
  • Marit Stolpestad
  • Marthe Hov Jacobsen
  • Michelle Walberg
  • Nicklaes Damkær Thomsen
  • Olav Lindquist
  • Petter Straumsnes Myrbakken
  • Stine Frivåg

Ansatte

Hei. Vi er Egga. Prosjektledere, forretningsutviklere og rådgivere innen samfunns- og næringsutvikling. Har du en utfordring eller idé du ønsker å diskutere med oss? Ta kontakt med en av våre ansatte eller daglig leder Marthe Hov Jacobsenmarthe@egga.no eller 976 76 476.

 

sorter etter stilling
sorter etter kontor
sorter etter bransje
Aleksander Løkken
Trainee
Aleksander Løkken
Trainee
Aleksander Løkken
Trainee
Svolvaer
92076725
aleksander@egga.no
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Stokmarknes
413 64 118
amalie@egga.no
Anja Fladby
Prosjektleder
Anja Fladby
Prosjektleder
Anja Fladby
Prosjektleder
Myre
932 27 318
anja@egga.no
Børge Bentsen
Senior prosjektleder/ Leder forretningsutvikling
Børge Bentsen
Senior prosjektleder/ Leder forretningsutvikling
Børge Bentsen
Senior prosjektleder/ Leder forretningsutvikling
Stokmarknes
909 11 131
borge@egga.no
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Sortland
451 81 204
caroline@egga.no
Charlotte Røsnes Hansen
Prosjektmedarbeider
Charlotte Røsnes Hansen
Prosjektmedarbeider
Charlotte Røsnes Hansen
Prosjektmedarbeider
Sortland
charlotte@egga.no
Erling Hilstad
Senior prosjektleder/ Fagleder forskning, utvikling og innovasjon/ Næringshageleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder/ Fagleder forskning, utvikling og innovasjon/ Næringshageleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder/ Fagleder forskning, utvikling og innovasjon/ Næringshageleder
Andenes
936 26 357
erling@egga.no
Geir Johnsen
Senior prosjektleder
Geir Johnsen
Senior prosjektleder
Geir Johnsen
Senior prosjektleder
Myre
41632326
geir@egga.no
Helle Næss
Senior prosjektleder
Helle Næss
Senior prosjektleder
Helle Næss
Senior prosjektleder
Sortland
41557320
helle@egga.no
Inger Mari Voie
Senior prosjektleder
Inger Mari Voie
Senior prosjektleder
Inger Mari Voie
Senior prosjektleder
Leknes
920 52 667
inger@egga.no
Julia Holm
Senior prosjektleder
Julia Holm
Senior prosjektleder
Julia Holm
Senior prosjektleder
Sortland
48 20 48 22
julia@egga.no
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder (i permisjon)
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder (i permisjon)
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder (i permisjon)
Svolvaer
952 30 190
karoline@egga.no
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Sortland
481 26 877
kine@egga.no
Klaus Klausen Espedal
Senior prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Senior prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Senior prosjektleder
Svolvaer
994 91 128
klaus@egga.no
Magnus Villadsen
Prosjektleder
Magnus Villadsen
Prosjektleder
Magnus Villadsen
Prosjektleder
Stokmarknes
994 36 998
magnus@egga.no
Marit Stolpestad
Senior prosjektleder
Marit Stolpestad
Senior prosjektleder
Marit Stolpestad
Senior prosjektleder
Svolvaer
90581448
marit@egga.no
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Sortland
976 76 476
marthe@egga.no
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider (i permisjon)
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider (i permisjon)
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider (i permisjon)
Sortland
918 82 404
michelle@egga.no
Nicklaes Damkær Thomsen
Senior prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Senior prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Senior prosjektleder
Myre
908 93 795
nicklaes@egga.no
Olav Lindquist
Senior prosjektleder
Olav Lindquist
Senior prosjektleder
Olav Lindquist
Senior prosjektleder
Stokmarknes
92635501
Olav Lindquist
Petter Straumsnes Myrbakken
Prosjektleder
Petter Straumsnes Myrbakken
Prosjektleder
Petter Straumsnes Myrbakken
Prosjektleder
Myre
481 08 601
petter@egga.no
Stine Frivåg
Nestleder/ Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Nestleder/ Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Nestleder/ Senior prosjektleder
Myre
92252762
stine@egga.no
Andenes:
Sjøgata 25
8480 Andenes
5. etg
Leknes:
Storgata 105
8370 Leknes
3. etg
Myre:
Storgata 42
8430 Myre
2. etg
Stokmarknes:
Søndregate 34
8450 Stokmarknes
3. etg
Sortland:
Besøksadresse:
Rådhusgata 7
Postboks 389
8401 Sortland
Svolvær:
Besøksadresse:
Skolegata 6
8300 Svolvær
Bø:
Besøksadresse:
Regine Normanns vei 22
8475 Straumsjøen