• Amalie Uchenna Odu
  • Anja Fladby
  • Børge Bentsen
  • Caroline Meier
  • Eirik André Nilsen
  • Erling Hilstad
  • Julia Holm
  • Karoline Hol Blomstrand
  • Kine Solbakken
  • Klaus Klausen Espedal
  • Linn Therese Warem
  • Magnus Villadsen
  • Marthe Hov Jacobsen
  • Michelle Walberg
  • Nicklaes Damkær Thomsen
  • Siv Elisabeth Loe
  • Stine Frivåg
  • Tone Norum
  • Yvonne Bakken

Ansatte

Hei. Vi er Egga. Prosjektledere, forretningsutviklere og rådgivere innen samfunns- og næringsutvikling. Har du en utfordring eller idé du ønsker å diskutere med oss? Ta kontakt med en av våre ansatte eller daglig leder Marthe Hov Jacobsenmarthe@egga.no eller 976 76 476.

 

sorter etter stilling
sorter etter kontor
sorter etter bransje
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Amalie Uchenna Odu
Prosjektmedarbeider
Myre
413 64 118
amalie@egga.no
Anja Fladby
Prosjektleder
Anja Fladby
Prosjektleder
Anja Fladby
Prosjektleder
Myre
932 27 318
anja@egga.no
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Stokmarknes
909 11 131
borge@egga.no
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Sortland
451 81 204
caroline@egga.no
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Svolvaer
952 18 662
eirik@egga.no
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Andenes
936 26 357
erling@egga.no
Julia Holm
Senior prosjektleder
Julia Holm
Senior prosjektleder
Julia Holm
Senior prosjektleder
Sortland
48 20 48 22
julia@egga.no
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder
Karoline Hol Blomstrand
Prosjektleder
Svolvaer
952 30 190
karoline@egga.no
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Sortland
481 26 877
kine@egga.no
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Svolvaer
994 91 128
klaus@egga.no
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Myre
416 94 578
linn@egga.no
Magnus Villadsen
Trainee
Magnus Villadsen
Trainee
Magnus Villadsen
Trainee
Stokmarknes
994 36 998
magnus@egga.no
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Sortland
976 76 476
marthe@egga.no
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Sortland
918 82 404
michelle@egga.no
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Myre
908 93 795
nicklaes@egga.no
Siv Elisabeth Loe
Prosjektleder
Siv Elisabeth Loe
Prosjektleder
Siv Elisabeth Loe
Prosjektleder
Andenes
95 33 55 65
siv@egga.no
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Myre
92252762
stine@egga.no
Tone Norum
Prosjektleder
Tone Norum
Prosjektleder
Tone Norum
Prosjektleder
Stokmarknes
902 03 602
tone@egga.no
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Sortland
95707172
yvonne@egga.no
Andenes:
Sjøgata 25
8480 Andenes
5. etg
Leknes:
Storgata 105
8370 Leknes
3. etg
Myre:
Storgata 42
8430 Myre
2. etg
Stokmarknes:
Søndregate 34
8450 Stokmarknes
3. etg
Sortland:
Besøksadresse:
Rådhusgata 7
Postboks 389
8401 Sortland
Svolvær:
Besøksadresse:
Skolegata 6
8300 Svolvær