• Børge Bentsen
  • Caroline Meier
  • Eirik André Nilsen
  • Erling Hilstad
  • Ida Martinsen
  • Kine Solbakken
  • Klaus Klausen Espedal
  • Kyrre Bilben
  • Linn Therese Warem
  • Marthe Hov Jacobsen
  • Michelle Walberg
  • Nicklaes Damkær Thomsen
  • Siv Dagny Aasvik
  • Stine Frivåg
  • Viggo Johnsen
  • Yngvild Bakken Furunes
  • Yvonne Bakken

Ansatte

Vi er 21 ansatte som brenner for å utvikle og støtte næringsliv og kommuner i hele Lofoten og Vesterålen. Du finner oss på Myre, Sortland, Stokmarknes, Andenes, Leknes og Svolvær. Book gjerne møte direkte med en av oss, eller ta kontakt med daglig leder Marthe Hov Jacobsen

sorter etter stilling
sorter etter kontor
sorter etter bransje
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Børge Bentsen
Senior prosjektleder
Stokmarknes
909 11 131
borge@egga.no
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Caroline Meier
Seniorrådgiver
Sortland
451 81 204
caroline@egga.no
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Eirik André Nilsen
Prosjektleder
Svolvaer
952 18 662
eirik@egga.no
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Erling Hilstad
Senior prosjektleder
Andenes
936 26 357
erling@egga.no
Ida Martinsen
Nestleder og senior prosjektleder
Ida Martinsen
Nestleder og senior prosjektleder
Ida Martinsen
Nestleder og senior prosjektleder
Sortland
909 10 374
ida@egga.no
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Kine Solbakken
Prosjektleder
Sortland
481 26 877
kine@egga.no
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Klaus Klausen Espedal
Prosjektleder
Svolvaer
994 91 128
klaus@egga.no
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Kyrre Bilben
Prosjektleder
Leknes
41107038
kyrre@egga.no
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Linn Therese Warem
Prosjektleder
Myre
416 94 578
linn@egga.no
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Marthe Hov Jacobsen
Daglig leder/CEO
Sortland
976 76 476
marthe@egga.no
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Michelle Walberg
Prosjektmedarbeider
Sortland
918 82 404
michelle@egga.no
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Nicklaes Damkær Thomsen
Prosjektleder
Myre
908 93 795
nicklaes@egga.no
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Siv Dagny Aasvik
Senior prosjektleder
Stokmarknes
995 22 025
sivdagny@egga.no
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Stine Frivåg
Senior prosjektleder
Myre
92252762
stine@egga.no
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Viggo Johnsen
Senior prosjektleder
Myre
971 69 662
viggo@egga.no
Yngvild Bakken Furunes
Trainee
Yngvild Bakken Furunes
Trainee
Yngvild Bakken Furunes
Trainee
Stokmarknes
41248198
yngvild@egga.no
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Yvonne Bakken
Senior prosjektleder
Sortland
95707172
yvonne@egga.no
Andenes:
Sjøgata 25
8480 Andenes
5. etg
Leknes:
Storgata 105
8370 Leknes
3. etg
Myre:
Storgata 42
8430 Myre
2. etg
Stokmarknes:
Søndregate 34
8450 Stokmarknes
3. etg
Sortland:
Besøksadresse:
Rådhusgata 7
Postboks 389
8401 Sortland
Svolvær:
Besøksadresse:
Skolegata 6
8300 Svolvær